Reference

Navštívila jsem paní Hruškovou, když už jsem ve výchově své čtyřleté dcery nevěděla kudy kam. Neposlouchala mě, měla záchvaty vzteku a na vše mi říkala NE. Byla jsem z toho vyčerpaná, otrávená, na dceru jsem často křičela a přitom jsem si připadala bezmocná a neschopná. Překvapilo mě, když mi paní magistra řekla, že možná nebude nutné „spravovat“ hned Nelu a že bude stačit, když se nejdřív pokusím změnit svůj přístup k ní. Pomohla mi přijít na to, co bych mohla dělat jinak, ujasnila jsem si, co je pro mě vlastně ve výchově důležité a celkově jsem se uklidnila a získala nadhled. Dcerka teď funguje daleko líp a mně i celé rodině se ulevilo. Doporučuji pár takových rozhovorů všem maminkám :-)
Radka, Újezd nad Lesy

Paní Šimanovou mi doporučila moje dobrá kamarádka asi před dvěma lety, když jsem hledala způsob jak pomoct svému pětiletému synovi. Měl velké potíže s pohybem (neuměl běhat, bál se na prolézačkách, byl hodně pomalý), odmítal kreslit a ve školce i doma hodně zlobil. Asi rok jsme cvičili cviky na hrubou motoriku a koordinaci a vyplatilo se. Syn se v pohybu strašně zlepšil - naučil se plavat, vyleze na strom a dokonce i začal hrát tenis. Cvičení pomohlo i mě, nastavili jsme pevné hranice a syn začal víc poslouchat doma i ve školce. Teď je syn v první třídě, zatím je vzorný a máme chvíli volno, ale chystáme se ve cvičení pokračovat, aby se dokázal líp soustředit.
L. B., Říčany

Díky moc za vstřícnost, podporu a skvělý přístup! Opravdu doporučuji obě dámy všem rodičům, kteří si nevědí rady a chtějí pomoct svým dětem i sobě. Tady se nemusíte bát mluvit o všem, co vám nejde, a hodně se toho naučíte...
Katka C., Klánovice

Mému synovi Pavlovi byla dyslexie a dysgrafie diagnostikována ve 2. třídě. Strašně špatně četl (i když jsme denně četli), diktáty nestíhal, vynechával písmena, ale i slova, o znaménkách ani nemluvě. Naše domácí příprava do školy trvala i několik hodin a stejně syn léta nosil čtyřky. Teprve v sedmé třídě jsem se dočetla, že existují nějaká cvičení, která by mu mohla pomoct. U paní magistry jsme zatím odcvičili tělesné schéma a serialitu. Postupně chyby ubývají, a čtení začíná být plynulé. Pavel dostal i dvojku z diktátu! Nejlepší je, že má domácí úkoly hotové za polovinu času. Ve cvičení pokračujeme dál, na deset minut denně jsme si zvykli.
Petra, Újezd nad Lesy

Vážená paní magistro, cvičení s vyťukáváním nese první ovoce. Hanďa dělá nyní pokroky v angličtině, před písemkami si sama od sebe vyťukává základní zvířata pod lavicí a říká, že jí to pomáhá se soustředit. Dokonce si sama začíná plánovat den včetně přípravy na kroužky apod, pro někoho samozřejmost od 1.třídy, pro nás velký úspěch. Děkujeme Vám.
Šárka Š., Praha